БЕНКЕТИ

Наш бенкетний зал готовий прийняти до 150 осіб, забезпечуючи при цьому відповідний сервіс і оформлення залу. Ресторан має чотири зали для різної кількості гостей, тому ми обов'язково підберемо для Вас найкращий столик. Так само ми готові запропонувати спеціальне бенкетне меню.
Ми пропонуємо 4 готові пакети бенкетного меню у різних цінових категоріях. Кожен із пакетів *("Basic" "Стандарт", "Преміум" та "VIP") має 3 готові святкові пропозиції страв.

При замовленні будь-якого меню з нижче наведених пропозицій дозволяється приносити свій алкоголь та напої в необмеженій кількості

Акційні пропозиції меню можна замовити на банкет при кількості людей не менше 10-ти

"Стандарт" бенкет

1000 грн з особи

"Преміум" бенкет
1100 грн з особи
"VIP" бенкет
1300 грн з особи
Меню "Basic"
900 грн з особи
Кулінарне шоу
При замовленні однієї із наших парадних бенкетних страв пропонується видовищне подання у подарунок. У їх числі: традиційні страви української та європейської кухонь, що слугують неодмінним атрибутом святкового столу. Це може бути осетер, начинений фаршем з лосося і фісташками, фарширований лобстер, молочне порося, та багато іншого.

Кулінарне шоу прикрасить будь-який банкет і зробить його по-справжньому незабутнім! Замовте парадну страву і Ви будете приємно здивовані!
Жива музика
Додайте музичного настрою вашій особливій події. Наші чарівні музиканти з радістю створять для вас незабутню казкову атмосферу. В програмі звучатимуть тематичні твори, сучасні та драйвові композиції, святкова програма, а родзинкою вечору неодмінно стане феєричне виконання соло партій на саксофоні.


Детальна інформація в адміністратора ресторану.
Кендібар
Традиційно поруч із головним бенкетним столом ми розміщуємо стилізований бар солодощів, фруктів та десертів, а також козацький стіл із багатим м'ясним асорті та преміальним алкоголем

Кендібар та козацький стіл прикрасить будь яке свято, будь то весілля, день народження чи корпоратив.
Декор
Наш декоратор втілить усі ваші бажання, щодо оформлення залу, фуршетного столу та інших елементів інтер'єру на вашому святі.