БЕНКЕТНІ ЗАЛИ

Наш ресторан готовий прийняти до 150 осіб, забезпечуючи при цьому відповідний сервіс і оформлення залу. У нас є 4 зали: нижній зал, зал за скляною ширмою, тераса (мангальний зал) та великий зал із барною стійкою. Також можливо орендувати весь ресторан.

Кожен із залів має свій неповторний дизайн.

При необхідності можливо орендувати зали без замовлення їжі. Дати та умови такої оренди можна узгодити з адміністратором за телефоном +38 067 992 2022
Нижній зал
Нижній зал нашого ресторану розраховано на прийом до 40 гостей. Інтер'єр витримано у пастельних контрастних кольорах. Зал має окремий вхід. При замовленні понад 800 грн з особи можна приносити додатково свій алкоголь та солодощі.

Замовлення музикантів в зал 800 грн за 3 години. Також ви можете долучитись до танців та послухати музикантів поруч із баром на першому поверсі ресторану.
Окремий зал за скляною ширмою
Цей зал може вмістити до 45 гостей. Дизайн витримано у стилі ар деко. Стелю прикрашає величезна підсвічена карта. Зал має окремий вхід, він відділений від основного великого залу із барною стійкою, скляною ширмою. Це дозволяє проводити час у колі друзів та рідних не відволікаючись на інших гостей ресторану.

Зал має власне вмонтоване звукове та світлове обладнання. Це дозволить вам відпочивати під улюблену музику. Плейлист можна попередньо узгодити з адміністратором. Також ви можете долучитись до танців та послухати музикантів у сусідньому залі просто відчинивши ширму.
Тераса (Мангальний зал)
Тераса - найновіший зал нашого ресторану. Він розрахований на бенкети до 65 гостей. Сучасний дизайн, панорамні вікна, відкритий мангал. Зал має окремий вхід. Також є індивідуальний вихід у внутрішній дворик.

Зал має власне вмонтоване звукове та світлове обладнання, це надає можливість запросити своїх музикантів та ведучих.

При замовленні понад 800 грн з особи можна приносити додатково свій алкоголь та солодощі.
Великий зал із барною стійкою
Цей зал є серцем нашого ресторану. Тут відбуваються урочисті презентації основних страв шеф кухарем, грають музиканти і запалюють танцпол гості. Зал розрахований на бенкети до 100 гостей. Інтер'єр залу витримано у дусі ар деко.

Безкоштовна жива музика тут з п'ятниці по неділю з 19:00 до 22:00.
Весь заклад
Орендувати весь заклад можна за умови організації бенкету до 150 осіб або замовленні на суму понад 115 тисяч гривень.

Танцпол і музиканти можуть бути перенесені в окремий зал для зручності танців.